DWERGAUTOCLUB BELGIË IS EEN VERENIGING VOOR HET BEWAREN, HET RESTAUREREN EN HET AANMOEDIGEN TOT AANKOOP VAN ALLE MERKEN VAN DWERGAUTO'S.

WE BEOGEN HET VERSTREKKEN VAN INFORMATIE AAN ONZE LEDEN OMTRENT TECHNIEK, LITERATUUR EN AANSCHAF VAN WISSELSTUKKEN, EN OOK HET IN DE PUBLIEKE BELANGSTELLING BRENGEN VAN DE DWERGAUTO DOOR RONDRITTEN.

 

Bee-Bee Automotive, van een kleine Franse constructeur, brengt een elektrische strandauto, die geïnspireerd lijkt op de Citroën Méhari, hij heeft ook een afwasbaar interieur.

De Bee-Bee XS is een kleine elektrische auto om zomerse stranden mee te ontdekken en badsteden te verkennen. Hij heeft een rijbereik van 110 kilometer, waarmee je alvast een kleine uitstap kunt maken, en heeft maximaal 4 uur nodig om volledig op te laden. De vierzitter met een onderstel van aluminium weegt minder dan 700 kilogram.

Bee-Bee biedt twee versies aan: één voor op de weg met een batterij van 9,6 kWh, die beperkt is tot 90 km/h, en één voor achterafwegjes, met een batterij van 7,2 kWh. De topsnelheid van die laatste is beperkt tot 50 km/h, maar hij heeft een korte brugverhouding om beter te kunnen klimmen. De Bee-Bee XS kan, net als de Méhari van weleer, volledig schoongemaakt worden met water, ook het interieur.

068 02

068 03

068 03

DWERGAUTOCLUB BELGIË IS EEN VERENIGING VOOR HET BEWAREN, HET RESTAUREREN EN HET AANMOEDIGEN TOT AANKOOP VAN ALLE MERKEN VAN DWERGAUTO'S.

WE BEOGEN HET VERSTREKKEN VAN INFORMATIE AAN ONZE LEDEN OMTRENT TECHNIEK, LITERATUUR EN AANSCHAF VAN WISSELSTUKKEN, EN OOK HET IN DE PUBLIEKE BELANGSTELLING BRENGEN VAN DE DWERGAUTO DOOR RONDRITTEN.